نیروهای ویژه ایرانی
Amytis1.jpg

اين بازي به مقابله ي تكاوران نيرو دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران با دزدان دريايي خليج عدن كه به ناوگان تجاري ايران حمله ور شده اند ميپردازد

به طوري كه شخص بازي كننده پس از طي چهار مرحله اصلي خواهد توانست كمپ دزدان دريايي را فتح و ان را به طور كامل منهدم سازد

جنگ در خليج عدن نخستين بازي رايانه اي ارتش جمهوري اسلامي ايران


کلیپ تصویری از بازی
دانلود:30MBارسال توسط پسرشمالی

1202.jpg

بشکند دستی که ننویسد بر یاران خمینی(ره) چه گذشت...
--------------------------------------------------------------------------
در زمان هشت سال جنگ صدام حرومزاده سربازانی که به جنگ نمیروند را علنا اعدام میکرد...یعنی اجبار بود..اجبار...
اما...!!بریم سراغ بچه های ما که برای رفتن به جنگ گریه میکردند...گریه....
به زور خانواده هایشان را قانع میکردند که باید و هر طوری که هست باید بروم جبهه...چون امام امت گفته برید جنگ...
---------------------------------------------------------------------------
حالا یک قیاس انجام بدهیم...
در تصویر سمت راست:بچه های حزب اللهی ایران در زمان جنگ هستند که از شرکت در جنگ خوشحالند..خوشحال...
در تصویر سمت چپ:عکس سرباز آمریکایی قبل از اعزام به افغانستان به آنها واکسن میزند و معلومه که با زور رفته...؟!!
-------------------------------------------------------------------------------------
شهدا چه دیده اند که ما ندیدیم...شهدا چه خوانده اند که ما نخوانده ایم
کاشی آن زمان بودیم...ای کاش...ای کاش که بودیم...حیف و صد حیفارسال توسط پسرشمالی
ارسال توسط پسرشمالی
782443_orig.jpgارسال توسط پسرشمالی


ارسال توسط پسرشمالی


ارسال توسط پسرشمالی

208608_0HL7ZwmF.jpg


دانلود برنامه ویدیویی: 38MBارسال توسط پسرشمالی
15.jpg

تله های انفجاری دو لایه یکی از پیچیده ترین تله های حال حاضر در دنیای نظامی است، این تله ها یا به عبارتی مین های دو زمانه بعد از خنثی شدن اولین چاشنی با سه ثانیه معکوس به حالت قفل چاشنی و سپس آزاد شدن آن اقدام می کنند...!ارسال توسط پسرشمالی

ادامه عکسها در ادامه مطلبادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی

پایگاه خبری عراقی النخیل (Nakhelnews) شنبه ۲اردیبهشت (April.21) به بررسی وضعیت پایگاه های آمریکا در منطقه که در تیررس موشک های ایرانی قرار دارند پرداخت و نوشت: «با وجود اینکه آمریکا مدعی شده است که پایگاه های خود را در عربستان تخلیه کرده و از عراق نیز نیرو هایش را خارج کرده است، ولی همچنان زیر ساخت های دفاعی و بنیادی این پایگاه ها پا بر جا بوده و می توان برای استقرار نیرو ها از آن ها استفاده کرد و تمام این پایگاه ها در تیررس قدرت موشکی ایران می باشند ... »

این پایگاه خبری با تبیین قدرت موشکی ایران نوشت: «غالب پایگاه های آمریکا که در کشورهای افغانستان، کویت، بحرین و امارات قرار دارند در کمترین فاصله نسبت به توانایی موشکی ایران قرار دارند. می توان گفت پایگاه های نظامی آمریکا که در حدود ۱۱ کشور منطقه قرار دارند همگی تحت تیر رس موشک های ایرانی قرار دارند.»

النخیل افزود: «پایگاه هوایی شیخ “عیسی” در بحرین تنها ۲۰۰ کیلومتر از سواحل ایرانی فاصله دارد که موشک های میانبرد ایران به راحتی می توانند آن را مورد هدف قرار دهند و با توجه به سرعت موشک های ایرانی که برخی از آن ها ۱۲ برابر سرعت صوت را دارا هستند امکان از بین بردن آن ها از سوی دشمن غیر ممکن خواهد بود.»

این سایت در پایان تاکید کرد: «رویکرد جمهوری اسلامی ایران در خلال ۳۳ سال گذشته این مطلب را می رساند که توانایی های نظامی ایران در راستای استقرار هر چه بیشتر امنیت در منطقه بوده است اما همانطور که فرمانده نیروهای مسلح ایران گفته است، پاسخ ایران در برابر کوچکتری تعرض و دشمنی بسیار سهمگین و کوبنده خواهد بود.»

پست مربوط »» iranforce
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب


ادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی

در طول دهه پنجاه ارتش آلمان غربی همانند سایر ارتش های کشورهای عضو ناتو نیاز به یک سلاح انفرادی با قابلیت شلیک فشنگهای51* 62/7 ناتو را احساس می کرد.در ابتدا آلمان ها سلاح اف ان فال FN FAL  ساخت بلژیک را برای این منظور انتخاب کردند................... ادامه مطلب»ادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی

**جت های f14

**جت های mig29

**جت های بمب افکن f4

**جت های صاعقه**
ارسال توسط پسرشمالی
 
تاريخ :

مراسم رژه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در روز سه شنبه 29 فروردین همزمان با روز ارتش با حضور رئیس جمهور در مقابل حرم امام خمینی(ره) برگزار شد

عکسهایی از رژه نیروها: سری اول   سری دوم   سری سوم   سری چهارمارسال توسط پسرشمالی
e24.jpg

امير سرتيپ فرزاد اسماعيلي، فرمانده قرارگاه پدافند هوايي خاتم‌الانبيا(ص) گفت: هر موشكي قبل از اينكه به پيكره مقدس جمهوري اسلامي ايران آسيب برساند منهدم يا منحرف مي‌شود و به هدفي كه ما تعيين مي‌كنيم اصابت مي‌كند
ادامه مطلب


ادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی


این سری موشک ها پس از جنگ تحمیلی بیشتر مورد توجه قرار گرفته و برای ساخت آنها در کشور تلاش های بسیاری انجام شد و در نهایت امروزه نمونه پرکاربرد این موشک ها با نام میثاق1و2 به طور گسترده ای در حال خدمت در نیروهای مسلح کشورمان است. میثاق 2 بر اساس بهسازی نمونه قبلی به قابلیت های عملیاتی بهتری دست یافته است..............ادامه مطلب


ادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی

nopo 0 مجموعه عکس: نوپو

نوپو یکی از نیروهای یگان ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است که برای عملیات‌های ضد تروریستی و رهایی گروگان و سرکوب شورش‌های شهری استفاده می‌شود. از جمله فعالیتهای نوپو میتوان به عملیات رهایی گروگان، اسکورت، مامورین ویژه تک تیرانداز، عملیات راپل هوایی، فرود آمدن چتر بازان وچندین عملیات ضربتی دیگر اشاره کرد. این نیرو بدلیل داشتن یونیفورم سیاه رنگ به سیاه‌جامگان  نیز معروف شده‌اند.
ارسال توسط پسرشمالی
ارسال توسط پسرشمالی
423220810_orig.jpg
**بمب افکن بدون سرنشین کرار**
توضیحات در ادامه مطلبادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی
189276_orig.jpg
**پهباد سفره ماهی**
توضیحات در ادامه مطلب

ادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی
3_8506050534_L600.jpg

**پهباد ابابیل**


توضیحات در ادامه مطلبادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی
 
تاريخ :
1334088775954614_orig.jpg


ارسال توسط پسرشمالی
165363_677.jpg
موشک خلیج فارس با دقت تمام به هدف خود اصابت کرد و این یعنی شکست یک استراتژی؛ همان استراتژی که بر اساس آمریکایی ها تمام توان خود را در دریاها معطوف به حفظ و حراست ناوهای هواپیمابر از موشکهای کروز، توپخانه، قایق ها و هواپیماهای حریفان خود میدانستند و ناگاه سلاح جدید ایرانی با فرود از بلندای آسمان تقارن این معادلات را بر هم زد .

 چین با موشک میانبرد دانگ فنگ 21 و ایران با تغییر در گونه های زمینی موشک فاتح 110 تنها کشورهایی در دنیا هستند که به ساختن موشک های بالستیک ضد کشتی اقدام کرده اند.
ادامه مطلبادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی
1_8507050406_L600.jpg
توپ دریایی فجر 27 یك سلاح تدافعی مدرن است كه قابلیت انهدام هدفهای سطحی و هوایی را دارد و متخصصان گروه صنعتی حدید وابسته به صنایع دفاع پس از تلاشی 6 ساله موفق به ساخت آن شده‌اند.
این سلاح با برخورداری از فناوری بسیار پیشرفته،قادر است در مقابل هر گونه تهاجم سطحی و هوایی از خود عكس‌العمل سریع نشان داده و آن را رفع نماید..................ادامه مطلب


ادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی
Iran missile Threat Map sm.jpg


ارسال توسط پسرشمالی
26157321342043162946.jpg
در مراسمی با حضور فرماندهان و کارکنان نیروی دریایی سپاه، آیین الحاق یک فروند موشک انداز کلاس تندر به ناوگان منطقه سوم این نیرو برگزار شد...................ادامه مطلب»


ادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی
خبر رمزگشایی پهپاد جاسوسی آمریکا توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان داشت


ادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی
1324214008705835_orig.jpg

به گزارش اروم نیوز به نقل از مشرق ، سردار سرتیپ پاسدار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت وگویی درباره آخرین جزئیات دستیابی سپاه به اطلاعات پیشرفته ترین هواپیمای جاسوسی آمریکا RQ170 گفت که آمریکایی ها نگران نباشند، ساخت سیتم RQ170 آغاز شده است، نقطه پنهانی از این پهپاد برای ما وجود ندارد........

ادامه مطلب»ادامه مطلب...
ارسال توسط پسرشمالی

پایگاهای نظامی امریکا در خاک همسایگان ایران که مکان دقیق همشون شناسایی شده و در تیرس موشکهای دوربرد بالستیک قدر 1 و 2 جمهوری اسلامی هستن
ارسال توسط پسرشمالی
IMAGE634539969163431250.jpg

خبرنگار يكي از شبكه هاي عربي از فرمانده نيروي دريايي ارتش، به جاي خليج فارس صرفا از واژه «خليج» استفاده كرد كه امير سياري گفت : اين خليج هميشه فارس بوده و هست و شما هم بايد نام كامل آن را بگوييد.

امير دريادار سياري امروز در حاشيه مراسم روز ارتش جمهوري اسلامي ايران در جمع خبرنگاران با اشاره به فعاليت اين نيرو اظهار داشت: نيروي دريايي در آب هاي آزاد حضور گسترده اي دارد ضمن آنكه عمليات اخيري كه توسط اين نيرو انجام شد دشمنان را غافلگير كرد.

 وي با بيان اينكه دريادلان اين نيرو همچنان در آب هاي آزاد حضور دارند و از كيان جمهوري اسلامي ايران دفاع مي كنند، افزود: عمليات اخير نيروي دريايي براي خيلي از كشورها تازگي داشت و حقيقتا اين عمليات توانايي نيروي دريايي را به نمايش گذاشت.

 خبرنگاري عرب زبان از يكي از شبكه هاي عربي در سوال خود از فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران نام خليج فارس را بصورت ناقص بيان و صرفا از واژه «خليج» استفاده كرد و در خصوص حضور نيروي دريايي ايران در اين منطقه پرسيد كه امير سياري در واكنش به اين شيوه پرسيدن سوال گفت: اين خليج هميشه فارس بوده و هست و شما هم بايد نام كامل آن را بگوييد.

 خبرنگار در ادامه براي گرفتن پاسخ سوال خود مجبور شد بار ديگر سوال را با نام كامل و صحيح خليج فارس بپرسد و سياري اين بار در پاسخ گفت: حضور ما در منطقه گسترده و مقتدارانه است

منبع : http://nedaja.aja.irارسال توسط پسرشمالی
 
تاريخ :

فرمانده نیروی زمینی ارتش: اگر ماجرای جزایر سه گانه با دیپلماسی حل نشود، از طریق نظامی اقتدار ایران را نشان خواهیم داد

IMAGE634386348311861475.jpg
امیرپوردستان در خصوص اظهارنظر کشورهای بیگانه درباره جزایر سه‌گانه ایران گفت: اگر بخواهد تعرضی صورت بگیرد و موضوع از طریق سیاسی حل نشود نیروهای نظامی آماده‌اند اقتدار ایران را به کشور متعرض نشان دهند.
امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در همایش بزرگداشت روز ارتش که با حضور وابستگان نظامی کشورهای خارجی برگزار شد در جمع خبرنگاران در خصوص برخی اظهارنظرها درباره جزایر سه‌گانه کشورمان اظهار داشت: حاکمیت این جزایر از قدیم‌الایام متعلق به ایران بوده و جمهوری اسلامی نیز از این حق خود قاطعانه و با قدرت دفاع می‌کند.
امیر پوردستان با بیان اینکه به هیچ کشوری اجازه کوچکترین دست‌اندازی را نمی‌دهیم، تصریح کرد: اگر اینطور شود و مسئله از طریق سیاسی حل نشود نیروهای نظامی آماده‌اند اقتدار نظام را به کشور متعرض نشان دهند.
منبع : http://uromnews.comارسال توسط پسرشمالی

پیج رنک

دانلود آهنگ